Hizmetlerimiz

Lütfen Bir Hizmet Seçiniz

proje çizim autocad
kompanzasyon kompanzasyon online takibi kompanzasyon panosu
evrak işleri talep ve plan
ev tesisatı avm tesisatı bina tesisatı

Proje Çizim

Apartman, müstakil ev, dükkan, AVM gibi bütün işlerinizi kusursuz bir şekilde projelendiriyoruz. Deneyimli çalışanlarımız projeleri özenle çizmekle kalmayıp size uygun olan formata ayarlıyorlar. İster mimari, ister elektrik tesisatı veya aydınlatma tesisatı olsun bütün projelerinizi çizebiliriz.

*Projelerimizi AutoCAD programında çiziyoruz.*

proje çizim autocad

Kompanzasyon

Kompanzasyon bir tesis için çok önemlidir. Kompanzasyon panosu olmayan bir tesise gelen elektrik faturasının neredeyse %50 si boşa tüketilen enerjinin ücretidir. Eğer tesis 50kW'ın üstünde ise devletin belirlediği kanunlara göre reaktif bedel cezası ödemek zorundadır. Bu da sizin faturanızda gereksiz masrafa sebep olur. Kompanzasyon kurulan bir tesiste ise kullanılan enerjinin sadece minimal bir kısmı boşa gider. Ortalama bir kompanzasyon panosunun ücretini neredeyse bir yıl dolmadan faturalardaki fiyat düşüşü ile kendini kısa vadede amorti eder. Tek başına kompanzasyon panosunun kurulumu yetmiyor, kompanzasyon panosunun takibi ve bakımı da çok önemlidir. Biz EFG Enerji olarak kompanzasyon kurduğumuz tesislere online kompanzasyon takibi gibi hizmet seçenekleri de sunuyoruz. Bunu kabul eden tesislerde anlık problemleri, sorunların veya yanlış giden olayları anlık olarak şirketlere bildirip çözümler sunuyoruz.

kompanzasyon kompanzasyon online takibi kompanzasyon panosu

Talep ve Plan

Güç düşümü, güç arttırımı, ek bağlantı, 0 şantiye, daimi talep, ve benzeri elektrik talepleriniz uzman kadromuzla projelendirilir. Resmi evrakların sunumu ve takibi elektrik dağıtım şirketinin onayına sunulur. Kısaca elektrik taleplerinizin her aşamasıyla özenle ilgilenip takip edilir, en kısa sürede ve en uygun maliyetle sonuçlandırılır.

evrak işleri talep ve plan

Tesisat

Aklınıza gelebilecek tüm yapıların elektrik tesisatını ve aydınlatma tesisatını deneyimli çalışanlarımız özenle çekebilir. Sadece Tesisat kurulumu ile de sınırlı kalmayıp oturduğunuz evin tesisatı ile de ilgileniyoruz.

ev tesisatı avm tesisatı bina tesisatı